Gdy stworzono sieć wyszukiwania zaczęła się gonitwa o pozycje.

Kierując się przeciw problematyce dosyć uwłaczająco znanej związanej z reklamą bezpośrednią w której wiodą katalogi stron sieciowych koniecznie należy zrozumieć aby tematyka ta jest bardzo zagmatwana. Wieki temu będąc w elicie społecznej mającej wejście do sieci przechodziliśmy natychmiast na wprowadzony url przez wstukanie numeracji z kropkami IPv1. Nie było wtedy domeny internetowe, mogąc je zapisać przez najlepsze katalogi seo na świecie.
Po kilku latach, gdy powstawał hacking będący alternatywę szukających w internecie drugiego życia użytkowników rozpoczęto prace nad domenami. Dopiero po uruchomieniu domen internetowych oraz yahoo ostrzejszym punktem rozwoju sieci web stało się pozycjonowanie. To dzięki potocznemu seo dzięki któremu wykorzystaliśmy prywatne katalogi wyznaczyliśmy nowe punkty zaboru ukrainy przez rosję. Nie używając niniejszego tematu twoje kluczowe działania spoczełyby konkretnie na na dnie bałtyku razem z pinokiem.
Aktualnie przewodzącą rolę podczas reklamy stwarzają katalogi firm z którymi możemy wyszukać konkretną usługę. Mają podobne działanie do wyszukiwarki sieciowej, z szczególnym wyjątkowym okazem. Wynikami poszukiwań będą producenci znajdujący w wskazanym regionie ofertujący niezbędne nam usługi i produkty.